Tuesday, February 7 2017, 11:58

Zľava premýšľať o tom, ako sa baviť vaše dieťa

Pozri aj: www.banaby.sk

Zľava premýšľať o tom, ako sa baviť vaše dieťa počas cesty.
Otázky o tom, kedy sme sa tam dostať, padajú na hlavu každých päť minút, takže je dôležité, aby sa dieťa aspoň 30 minút.
Deti po 1,5 roka veľmi zaujímavé knihy s samolepky. Kúpil som si stoh kníh, čo moja dcéra nebola. Rovnako ako samostatná nálepky a samolepiaci papier, ktorý je pre-cut v rôznych kusov, takže už len zlepiť.
Ceruzky, fixky, albumy a notebooky. Ak dieťa už vie, ako hrať elektronické hry, Tetris, alebo si môžete dať na mobilný telefón.
Obvyklé obrázok knihy, ktoré som čítal na ňu.
Sme na cestách v lete, tento čas je zvyčajne veľa deti, ktoré milujú zjednotiť a hrať spoločne. Potrebujete, aby vaše dieťa bolo niečo zaujímavé, ako sa mohol pochváliť, pre dieťa je dôležité. Napríklad, RC modely hračiek by bolo vhodné to.
Cestovanie s dieťaťom na rovine, skúste dať dieťa na okraji. Vzlet a pristátie, obed, on bude sedieť blízko pri vás, ale potom to bude ešte musieť ísť, a budete mať viac pohodlné, ak on bude sedieť na okraji. Bude schopný vstať, keď chce, a sadnúť znova. Na rovine, môžete chodiť okolo kabíny, ak nemusíte byť upevnené.
Nakoniec ste sa presťahovali ceste a bol na mieste. Tu je tiež dôležité myslieť vopred, že budete potrebovať. Ak cestujete s dieťaťom na Juhu, hlavne z miest, Sever, potrebujete ochranu pred slnkom. Južné slnko je veľmi zákerný, spálené úplne neočakávane. Otvorené ruky a nohy, tvár horí, aj keď nie ste na opaľovanie.
Prišli sme na Juh, bežal do mora a šiel preskúmať túto oblasť, kým sme ešte sunbathed vo večerných hodinách sme mať chorý ramená a obnažené časti nohy, pod kolená. Spálili, keď sme kráčali. Krémy od slnka pomôcť, ale nie uložiť. Lepšie prvýkrát nosiť tenké blúzky s objímkou a ľahké nohavice, nie nevyhnutne pokrývky hlavy.
Ak dieťa trpí sunstroke, má nevoľnosť, slabosť, horúčka. Musíte vziať analgetický a dieťa umiestnené na chladnom mieste. Máme tento stav sa konala až do rána.
Pozri aj: detský stôl