Friday, February 24 2017, 20:50

FC Hradec Králové - Dukla Praha

Blackhawks Coyotes HockeyHradec Witamy na stadionie Pod lizak niepopularnego przeciwnika z Pragi, a mianowicie Dukli. W swojej ostatniej porażce w lidze w tym samym stadionie prawie siedem lat temu.

Jednak kompleks Votroci z jego przeciwników nie i vice versa nie nadzieję, że wszystko niewłaściwych obrotów na ich korzyść. "To nie powinno nas odstraszyć. To musi być motywujące dla nas, chcemy zakończyć serię. Raz przyszedł i życzymy strasznie, że przyszedł już teraz," asystent trenera nadzieję Bohuslav pilny.

Hradec twarze jasny cel ratuje. Sytuacja w tabeli jest bardzo wyważone, a każdy punkt może być decydujący, które zdają sobie sprawę, oczywiście Votroci. "Jeśli uda nam się wygrać, więc zrobiliśmy duży krok, aby przenieść się do środka tabeli. Oczywiście zobaczymy co podać Unibet pola i jaka będzie pogoda dominować. Zgodnie z warunkami dostosowywać naszą grę", powiedział Bohuslav sumienny. Hradečtí piłkarze doświadczeni niespójne jesień, najczęściej nie udało, ale potem udało się wygrać po sobějdoucí przykład dwa mecze na przeciwnika sądu, powodując ich pozycja nagle poprawiła.

Czechy wschodnie odwiedzi zaskakujące stołowego sąsiad Dukla Praga. Dejvice cała jesienią niezbyt udane i zabawne szkoleniowej zimą wyraźnie pokazał, że ma więcej Dukla. Mecz na ziemi Hradec ma dla niej wielką wagę. "Oczywiście, będzie to bardzo ważny mecz, ponieważ możemy skakać na dziewiętnastu punktów, ale myślę, że te gry na wiosnę, co równie ważne, będzie jeszcze więcej", powiedział obrońca Ondrej Kušnír.

Podczas Dukla zabraknie tylko vykartovaného Hanousek i naturalnie wychodzące Nestor Albiach, Hradec nad przerwa zimowa ma dość zatłoczonym ambulatorium. Urazy pozwolić Kwartet gra dziur Vlkanová, Polom i Janousek.